РІШЕННЯ № 429 від 19 квітня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХ  позачергова  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 429

від    19  квітня  2018    року

м. Турка

 

Про надання субвенції районному бюджету Турківського району з місцевого бюджету Завадівської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Завадівської сільської ради № 486 від 15.03.2018 року «Про виділення субвенції з місцевого бюджету Завадівської сільської ради Турківському району відділу освіти Турківської РДА» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 200,0 тис. грн. (двісті тисяч гривень), наданої з місцевого бюджету Завадівської сільської ради.

2. Скерувати відділу освіти Турківської РДА кошти в сумі 200,0 тис. грн. (двісті тисяч гривень), отримані як субвенція з бюджету Завадівської сільської ради, для будівництва спортивного майданчика на території Завадівського НВК.

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк