РІШЕННЯ № 431 від 19 квітня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХ позачергова сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 431

від   19  квітня  2018    року      

м. Турка

 

Про затвердження технічної документації про 

нормативну грошову оцінку земельної ділянки 

площею 15,0540 гектари на території Бітлянської 

сільської ради Турківського району Львівської області 

 

На підставі звернення ПП «Фірма «СОМГІЗ» від 06.04.2018 року № 631, відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацію постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, сесія Турківської районної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 15,0540 га, нормативна грошова оцінка якої становить 38114,92 грн., розташованої на території Бітлянської сільської ради, за межами населеного пункту.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк