РІШЕННЯ № 437 від 27 червня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXI  позачергова  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 437

 

від     27  червня  2018     року

м. Турка

 

Про внесення змін в рішення XІX сесії VII скликання

№ 387 від 22 березня 2018 року «Про створення

Боринської міської лікарської амбулаторії загальної

практики сімейної медицини смт.Бориня»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи наказ Міністерства охорони здоров’я України № 385 від 28.10.2002 року «Про затвердження переліків закладів охорони здоров’я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров’я», рекомендації постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, засобів масової інформації, питань молоді та соціального захисту населення, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення XІX сесії VII скликання № 387 від 22 березня 2018 року «Про створення Боринської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Бориня», а саме:

1.1.Змінити назву рішення на: «Про створення Боринської амбулаторії загальної практики сімейної медицини»;

1.2.Пункт перший рішення викласти в наступній редакції: «Створити в складі Боринської комунальної міської лікарні Боринську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини в межах кошторисних призначень та штатної чисельності Боринської КМЛ».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, засобів масової інформації, питань молоді та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                      Володимир Лозюк