РІШЕННЯ № від грудня 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № від грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХVIIІ  сесія     VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 

від   грудня  2017  року      

м. Турка

 

 

Інформація про виконання цільової Програми 

виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році

 

      Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови Турківської районної ради В.Лозюка про виконання цільової Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію голови Турківської районної ради В.Лозюка про виконання цільової  Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                          Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні депутати!

 

На ваш розгляд подається інформація про використання коштів, виділених на цільову Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році.

 

      Дана Програма передбачає заходи щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які є малозахищеними або опинилися в складних життєвих обставинах, а також підтримку учасникам АТО та їх сім’ям.

      Кошторисом районної ради на 2017 рік було закладено 

500 000 грн. для виплати матеріальної допомоги соціально- незахищеним категоріям громадян нашого району. З них 204 000 грн. становив депутатський фонд і 296 000 грн. – фонд голови районної ради.

       За 2017 рік депутати використали свій фонд на загальну суму _________ грн. Не використали всіх своїх коштів ___ депутатів на суму _______ грн., яку переведено у  фонд голови і надано матеріальну допомогу соціально незахищеним категоріям громадян відповідно до розпорядження голови ради.

      Матеріальні допомоги надавались із коштів загального фонду після рекомендацій президії за розпорядженням голови ради. 

      Всі кошти ми використали, надано матеріальну допомогу ____ мешканцям району з них ____ учасники АТО .

       Виплата матеріальної допомоги, наданої депутатами районної  ради, здійснюється через Турківський центр поштового зв’язку №3 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».