РІШЕННЯ №465 від 05 липня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXIIсесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  №465

 

від   05 липня  2018   року

м. Турка

 

Про внесення змін до списку присяжних 

Турківськогорайонного суду Львівської області

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», розглянувши заяву Цикаляка Д.М. від 04.07.2018 року, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Виключити Цикаляка Дмитра Михайловича зі списку присяжних Турківського районного суду, затвердженого рішенням районної ради «Про затвердження списку присяжних до Турківського районного суду Львівської області» від 22 грудня 2016 року №190.

2. Надіслати дане рішення до територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області та у Турківський районний суд Львівської області. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самовряду-вання та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Голова районної ради                  Володимир Лозюк