РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ від 04 квітня 2018 року № 16


 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від       04  квітня  2018  року        № 16

 

м. Турка

 

Про укладення договору оренди нерухомого майна спільної 

власності територіальних громад Турківського району

 

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення №77 V сесії Турківської районної ради VI скликання від 14.07.2011 року «Про затвердження нормативних документів щодо оренди майна спільної власності територіальних громад Турківського району Львівської області», на підставі та на виконання рішення №395 ХІХ сесії Турківської районної ради VIІ скликання від 22.03.2018 року «Про передачу в оренду майна районної комунальної власності»:

 

1. Укласти договір оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Турківського району - нежитлові приміщення загальною площею 16,8 кв. м (приміщення 3: кімнати 17 і 18 на третьому поверсі нежилого будинку, що розміщений в м. Турка по вул. Молодіжній, 25), строком на 2 роки і 11 місяців зі ставкою орендної плати 1 гривня в рік за всю орендовану площу між Турківською районною радою та ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини» (82500, Львівська обл., м. Турка, вул. Молодіжна, буд.2, кв. 3).

2. Москалю А.Б. – головному спеціалісту з правових питань та зв’язків з громадськістю організаційного відділу підготувати та подати на підпис договір оренди згідно п.1 даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                         В.Лозюк