ТУРКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ХІХ сесія VII скликання проект РІШЕННЯ №


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХІХ  сесія          VII  скликання

 

проект   РІШЕННЯ  № 

від     березня  2018    року      

м. Турка

 

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району на 2018 рік

 

   Відповідно до ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” ,  статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667, враховуючи рекомендації постійної  депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та  соціально-економічного розвитку району, президії,  Турківська  районна рада

                                       ВИРІШИЛА:

1. Встановити батьківську плату за харчування дітей в дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району на 2018 рік, а саме:

1.1.Боринський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - 60 відсотків від вартості  харчування однієї дитини.

1.2.Верхньояблунський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - 40 відсотків від вартості  харчування однієї дитини.

1.3.Ільницький НВК«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - 40 відсотків від вартості  харчування однієї дитини.

1.4.Турківський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» - 60 відсотків від  

вартості харчування однієї дитини.

1.5.Дошільні навчальні заклади м. Турка та смт. Бориня - 60 відсотків від вартості харчування однієї дитини.

1.6.Дошкільні навчальні заклади сільської місцевості – 40 відсотків від вартості харчування однієї дитини.

2. Встановити батьківську плату у Турківській загальноосвітній школі–інтернаті у розмірі 20 відсотків середньомісячного сукупного доходу на  одного члена сім’ї  за утримання одного вихованця.

3. Звільнити від оплати за харчування учнів, батьки яких були або є на даний час учасниками антитерористичної операції на сході України.

4. Розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  зменшити на  50 відсотків для батьків, у сім’ях яких є троє і більше дітей.

5. Звільнити від оплати за харчування учнів: дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів.

6. Надати пільги по сплаті батьківської плати  за харчування дітей у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів відповідно до  вимог чинного  законодавства.

7. Рішення сесії Турківської районної ради VІ скликання № 212 від 14.03.2017 року «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району» вважати таким, що втратило   чинність.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району та з гуманітарних питань, питань  молоді, засобів масової  інформації та соціального захисту населення. 

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк