У Шандровці пройде фестиваль гостинності рідного села «Щасливе дитинство з вірою в серці»


Гірське село Шандровець Турківського району готується до фестивалю гостинності «Щасливе дитинство з вірою в серці». Він відбудеться 12 липня – у день християнського свята Петра і Павла.

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

 

Урочисті заходи фестивалю розпочнуться у місцевій церкві із служби Божої. У програмі – відкриття свята села, концерт на футбольному полі. Мешканців Шандровець та гостей розважатимуть односельчанка, поетеса-піснярка, виконавиця власних пісень Ганна Маціканич та режисери і ведучі Всеукраїнських фестивалів Ірина Потерейко та Ігор Натолочний (м.Тернопіль.) .

 

В концертній програмі також передбачений виступ популярного гурту “Самбірчани” (м.Самбір) та  земляка Микола Куруса. Присутніх своїм мистецтвом порадують колетиви художньої самодіяльності сільських Народних домів Вовче, Боберка, Верхня Яблунька і, звісно, самого Шандровця. Власні вірші читатиме односельчанка, поетеса Оксана Малець.

 

На всі смаки для малечі та дорослих буде розважальна програма фестивалю. Завдяки конкурсів присутні довідаються імена кращої господині села, кулінара, а також буде визначене найпривабливіше подвір’я та багато чого іншого. А це, зокрема, виставка старовинних речей та виробів гурткової роботи Народного дому.

 

Фінальним заходом сільського фестивалю «Щасливе дитинство з вірою в серці» стане  запалення шандрівської собітки.

 

Фестиваль, повідомили його організатори, став можливим завдяки спонсорській допомозі депутата Львівської обласної ради М. Ільницького, депутата Турківської районної ради Т. Малець, підприємців села, а також небайдужих мешканців Шандровця. Всі вони, як кажуть, скинулися заради доброї справи.

 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news