Відкритий лист міському голові та депутатам міської ради


 

Пройшло вже більше року від 21 червня 2007 року – від нашого першого листа - звернення в міську раду щодо виділення місця для будівництва пам’ятника Степану Бандері, та ми не отримали жодної відповіді. За цей час міська рада швиденько роздавала земельні ділянки під магазини, житлові будинки, продавалися приміщення комунальної власності, а для нашого прохання не знайшлося навіть часу для відповіді. Тому ми змушені звернутися відкритим листом через пресу.

Совєтська влада вбила в людині людину, змусила стати гвинтиком системи. З розпадом імперії людина стала вільною від совєтської ідеології. Але та воля лише є „де – юре ”, „де – факто” – гвинтик залишився в самій людині. Найстрашніше є те, що ця „ідеологія” впливає на молоде покоління, породжуючи „суспільство виродків”. Захоплена наркотиками, пиятикою, гульбами, молодь забуває про своє найбільше покликання – бути представником своєї нації.

Наступ на все українське триває. Москалізація України не знижує обертів та продовжує робити свою чорну справу по руйнуванню нашої ідентичності. Відкриваються пам’ятники Катерині II в Одесі за те, що вона знищила українське козацтво, половина східної України живе із «великим Леніним», а ми для Степана Бандери не можемо знайти вільного часу та місця для розташування пам’ятника.

Першого січня 2009 року Західна Україна святкувала 100 років від дня народження людини, яка пожертвувала своє життя для того, щоб ми не соромились називати себе українцями, а були гордими свого походження та історії.

Депутатська група «Пора + Свобода», як носій волевиявлення націонал-патріотичних поглядів нашої країни та району, звертається до Вас із пропозицією встановити історичну справедливість. Реальність сучасного політичного життя змушує нас віддати шану нашим героям і проявити ініціативу у встановленні пам’ятника патріотові нашої країни Степану Бандері. Як нам відомо, всіх жителів Західної України називають «БАНДЕРІВЦЯМИ», і, напевно, нашим обов’язком буде вшанування людини, яка стала символом нашої ідентифікації та боротьби за Україну.

Просимо Вас виділити земельну ділянку для встановлення пам’ятника Степану Бандері у м. Турка.

Викладені пропозиції є лише початками у відродженні в молоді духу української нації.

З повагою депутати групи «ПОРА + Свобода» Турківської районної ради М.Лило, І.Цюцик, О.Павлик, В.Нестор, депутати міської ради від ГП «Пора» М. Шило, В.Биїк.